Hotel Praha 9-Střížkov  Střížkov

Hotel Střížkov je situován v klidné městské části hlavního města Praha 9 – Střížkov přímo u stanice metra Střížkov. Cesta do centra metrem trvá cca 15 minut.

Ubytování:
Hotel Střížkov disponuje dvoulůžkovými pokoji s vlastním sociálním zařízením a TV na přání, celkem nabízí 42 míst, v některých termínech je možné ubytování i větších skupin.

Samozřejmostí vybavení hotelu je parkoviště hlídané kamerovým systémem po 24 hodin a dále možnost využití hotelových služeb jako je internet a hotelové stravování. V budově hotelu se nachází fitness centrum a v blízkém okolí několik příjemných restaurací a míst, kde mohou hosté strávit volný čas.

Služby a Okolí Hotelu Střížkov:
Přímo v budově hotelu Střížkov se nachází moderní fitness centrum, kde si můžete protáhnout své tělo po celodenním vypětí.

V dosahu je také Sportcentrum s krytým bazénem, saunou a whirpoolem. Zde si také můžete objednat masáž, zacvičit si v posilovně, na aerobiku nebo si zahrát bowling. Sportovní outdoorové možnosti nabízí nedaleké Centrum volného času, kde lze využít tenisové kurty a hřiště na fotbal, volejbal, házenou a basketbal.

Ženy mají v okolí hotelu k dispozici kadeřnictví a kosmetický salón. Gurmáni mají zase možnost zavítat do některé ze tří pizzerií v blízkosti. Zejména pak děti ocení blízké lanové centrum a bobovou dráhu.

V dosahu autobusem (cca 5-10 minut) se nachází Výstaviště Letňany PVA s bohatým programem obchodních veletrhů, jako je například známý ForArch.

Dalším lehce dostupným areálem je Obchodní centrum Letňany s obrovskou nabídkou obchodů, hypermarketem Tesco i multikinem Palace Cinemas. Od našeho hotelu můžete využít autobus jedoucí k centru zdarma. Atraktivním místem je i Výstaviště Holešovice, kam cesta metrem a tramvají trvá rovněž jen 10 minut.

Je to místo, kde najdete známou Křižíkovu fontánu nebo akvária Mořský svět, na jaře se zde můžete pobavit na Matějské pouti. V neposlední řadě je tu O2 Aréna, místo konání největších sportovních a kulturních akcí u nás.

Hotel Praha 9-Střížkov  Střížkov - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 9-Střížkov  Střížkov - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 9-Střížkov  Střížkov - disponuje restauracíHotel Praha 9-Střížkov  Střížkov - je k dispozici připojení na internetHotel Praha 9-Střížkov  Střížkov - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Praha 9-Střížkov  Střížkov - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 9-Střížkov  Střížkov - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 9-Střížkov  Střížkov - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 9-Střížkov  Střížkov - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 9-Střížkov  Střížkov - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouADRESA
Hotel Střížkov, Lovosická 439/42
Praha 9-Střížkov 19000 Česká Republika
Tel: +420-844 223 113
Hotel-Praha-Strizkov@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel Střížkov ubytování Praha 9-Střížkov  Aktuální počasí jasno

Doporučte tyto stránky: